Καλωσορίσατε στο @P e l l a - Το επώνυμο blog της Πέλλας

Τρίτη 23 Νοεμβρίου 2021

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 24,27 & 28/11/2021

Με πολλούς και ενδιαφέροντες αγώνες και την τρέχουσα εβδομάδα, περιλαμβάνει το αγωνιστικό πρόγραμμα με ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας σε εθνικές και ερασιτεχνικές κατηγορίες. Δείτε το πλήρες πρόγραμμα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.11.2021
 
SUPER LEAGUE 2 - Α' ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική 
ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.11.2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
 
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.11.2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ
 
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 

SUPER LEAGUE 2 - Α' ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική 
ΞΑΝΘΗΣ 15.00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι για την αποφυγή οποιονδήποτε κυρώσεων θα πρέπει να τηρήσουν αυστηρά το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο καταπολέμησης COVID-19 της πολιτείας και της ΓΓΑ το οποίο έχει αναρτηθεί στο site της ΕΠΣ Πέλλας.
Σας ενημερώνουμε ότι, όλοι αγώνες που συμπεριλαμβάνονται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχουν έγκριση από την Διοργανώτρια. Για τα υπόλοιπα ισχύουν η Προκήρυξη και ο ΚΑΠ 2021/2022.

Δεν υπάρχουν σχόλια: