Καλωσορίσατε στο @P e l l a - Το επώνυμο blog της Πέλλας

Τρίτη, 7 Σεπτεμβρίου 2021

ΕΠΣ Πέλλας: Οι κληρώσεις του Κυπέλλου Ερασιτεχνών και των πρωταθλημάτων της Α1 και Α' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκαν πριν από λίγο στα Γιαννιτσά, οι κληρώσεις της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών και των πρωταθλημάτων της Α1 και Α' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της ΕΠΣ Πέλλας. Για την Β' Ερασιτεχνική η κλήρωση αναβλήθηκε για την επόμενη βδομάδα, ώστε να καταστεί οριστική η αναδιάρθρωση των δύο ομίλων, με την αριθμητική αδυναμία ομάδων να εστιάζεται στον 1ο όμιλο. Δείτε τις κληρώσεις με το πρόγραμμα της 1ης φάσης του κυπέλλου και των πρωταθλημάτων:


ΚΛΗΡΩΣΗ 1ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021/2022

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ- ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ 2018 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

2η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

7η αγωνιστική
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

6η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: - 








Δεν υπάρχουν σχόλια: